קורס ממוקד של 12 שבועות

המחזור הבא: 15.3.2020
12
18:30 - 21:30
4,490 

שעות המפגשים

מפגשים

וזה המחיר

פיתוח משחקים ב-Unity

יוניטי. מנוע המשחקים הפופולרי ביותר בעולם. תמצאו אותו מאחורי הקלעים של מאות אלפי משחקים, חוויות AR ו VR וסרטי אנימציה. וגם... בתעשיות הרכב, האופטיקה, ארכיטקטורה ובעשרות מקומות לא צפויים נוספים.

 

אולי התקנתם יוניטי בעבר אבל לא התקדמתם איתו. אולי ניסיתם ללמוד אונליין אבל משהו לא תפס. אולי אתם מעוניינים בהכוונה, כיצד עובדים נכון עם המנוע. בשבילכם הקמנו את הקורס הזה.

 

המטרה של קורס יוניטי: 12 שבועות, היא להנגיש עבורכם את העבודה ביוניטי ולגרום לכם לשחות במנוע הזה תוך זמן קצר, באמצעות תרגול, פידבק והכוונה - גם אם אין לכם רקע קודם בקוד או בפיתוח משחקים.

הסטודנטים שלנו מגיעים ממגוון רחב של רקעים ושיתופי פעולה מעניינים נרקמים במהלך הקורס. את הסטודנטים שלנו תוכלו למצוא בתפקידים שונים בתעשיית המשחקים ומחוץ לה, משתמשים ביוניטי ככלי בעבודה היומיומית שלהם.

הי, רוצה לראות עבודות סטודנטים?

למה אצלנו?

כיתה לימודים קטנה

קורס קצר וממוקד

יחס אישי וליווי צמוד לכל סטודנט

חומרי קורס באיכות מעולה (נשלח לכם דוגמא)

 

קבוצת תמיכה אונליין במשך כל זמן הקורס - ואחריו!

סגל בעל שנים של נסיון בפיתוח ביוניטי והדרכה

תמיכה והכוונה לאחר סיום הקורס - אנחנו עוזרים לבוגרים המצטיינים במציאת עבודה

מפתחים

המעוניינים לעשות הסבה לגיימינג בדגש על יוניטי

מעצבי משחקים

הזקוקים לכלי טכני להמחשת הרעיונות שלהם

יזמים ומנהלים

שעובדים עם מפתחי יוניטי וזקוקים לשפה משותפת

מעצבים ואנימטורים

המעוניינים להוסיף את יוניטי ככלי עבודה

עבור מי הקורס?

כל מי שמעוניין לצלול אל רזי התוכנה וללמוד כיצד מפתחים משחקים וחוויות אינטראקטיביות.

אין צורך לדעת לכתוב קוד כתנאי מקדים. גישה לטכנולוגיה - חובה.

עם מה תצאו בסוף הקורס?

חציו השני של הקורס מוקדש לפרוייקט הסיום שלכם. את החומר התיאוריטי שאנחנו מלמדים אתם תיישמו ישירות בפרוייקטים שלכם, שפתוחים לפניכם בזמן השיעור.

בעזרת צוות מיומן ננחה אתכם לעבר פרוייקט ראשון גמור ביוניטי. איזה פרוייקט זה יהיה? תלוי בכם, בזמן שלכם ובכמה שתרצו להשקיע.

פותחו אצלנו אפליקציות AR, משחקי הייפר-קז'ואל, הדמיות תלת מימד של ערים ושלבים במשחקי פלטפורמר ואפילו אפליקציה למניעת זיהומים בבתי חולים ר. למטה).

אם ברשותכם החזון וההתמדה, אנחנו נשקיע ככל שביכולתינו לעזור לרעיון להפוך למציאות דיגיטלית.

לא ידעתי כמעט שום דבר על משחקים ועל יוניטי ובזכות הצוות המצוין של בית הספר Hands on Games למדתי עולם חדש והגעתי לתוצאות מהר מאוד. 

כמות העזרה והתמיכה שקיבלתי בקורס היתה אינסופית, והצלחתי לייצר אפליקציית AR שהוצגה כמעט בכל אירוע במשך שנה לבכירים בAT&T.

אני ממליצה על הקורס מכל הלב. תודה ענקית לדורי, שחר בר, שחר עוז ומג'ד. 

יעל דוד

UX Expert, AT&T

פרוייקט דיגיטלי למניעת זיהומים בבתי חולים שהתחיל לפני שנתיים במסגרת שיתוף פעולה של חברת אנטיספ-טק והמרכז הרפואי רבין, פרויקט שפותח במסגרת הקורס של Hands on Games, זכה במקום הראשון בתחרות ארצית בין כל בתי החולים בישראל!

זו אמנם רק "יריית הפתיחה", אבל הזכיה תתרום להפצת הפתרון (המבוסס על משחק שהחל את דרכו בקורס) בקרב מרבית בתי החולים בישראל. פתרון חינוכי שיתרום להצלת עשרות או מאות חולים המתאשפזים בבתי חולים. והכל בזכות משחק

ד"ר ברק כץ

מייסד אנטיספ-טק

רגע, מה זה מאחור שם?

אלו צילומי מסך של קבוצת התמיכה הסופר-פעילה שלנו. אנחנו לוקחים ברצינות את המשימה שלנו להכשיר אתכם לעבודה ביוניטי, ולכן אנחנו מספקים לכם...

מערכי שיעור מסודרים, דידיקטיים ומפורטים, לשימושכם בזמן הקורס ואחריו

קבוצת תמיכה בווטסאפ שנותנת תשובות לכל השאלות שלכם

 

תמיכה בפרוייקטים אישיים (כן, גם פרוייקט הAR הזה שחלמת עליו)

ליווי אחרי הקורס ועזרה בבניית תיק עבודות ומציאת עבודה

משה רנד

מפתח יוניטי, Particula

קורס מעולה, שער כניסה הכי טוב שיכול להיות לעולם המופלא שנקרא עיצוב משחקים. מלבד הרמה הגבוהה של השיעורים והמצגות קיבלנו את רמת התמיכה הגבוהה ביותר שיש, בין אם דברים שנוגעים ישירות לקורס ובין אם דברים מסביב, ממליץ בחום!

שירה (קזולה) נוי

יוניטי טק ארטיסט - דרגון פליי

ממליצה בחום! לכל מי שאוהב משחקים ורוצה להיכנס לתחום. אתם תקבלו בסיס מצוין והשראה להמשך. בעזרת הקורס התקבלתי לעבודה בתעשיית הגיימינג - טק ארטיסיט בדרגון פליי.

אלעד אייזן

קריאייטיב דיירקטור, NoGameSoft

הקורס ותוצאותיו עלו על הציפיות שלי. הגעתי למצב שאני מייצר משחק, יודע מאיפה להשיג חתיכות קוד ואסטים חינמיים, משלב אותם בתוך המשחק שבניתי, ואיפלו כותב חתיכות קוד פשוטות בעצמי. אשכרה!

שחר בר

מתרגל

מפתח יוניטי מבריק, ויש חשד שהוא מבריק בכל תחום. שחר עבד מספר שנים בתור מפתח יוניטי בScientific Games עד שיצא לדרך עצמאית. שחר מתרגל בקורס יוניטי

צוות הקורס

מג'ד עבד אלקאדר

מוביל הקורס

מג'ד עבד אלקאדר הוא מעצב ומפתח משחקים עצמאי בעל נסיון של שמונה שנים. בוגר התוכנית לעיצוב ופיתוח משחקים של שנקר ומפתח מוסמך של יוניטי.

במסגרת עבודתו מג'ד הוציא עשרות משחקים לחנויות האפליקציות כאשר ידו בכל התחומים של עיצוב המשחק - תכנות, אנימציה וגרפיקה. כיום מג'ד שותף בחברת פיתוח המשחקים Obscure Games.

דורי אדר

מנהל קורס ומרצה אורח

עובד בתעשיית המשחקים משנת 2012 ומרצה בעל נסיון של 20 שנה. דורי עבד עם חברות כמו טאבטייל, מטיפיק, אמדוקס ורפאל (כן כן, גם החברות הללו עוסקות במשחקים), והפיק/עיצב עשרות משחקים. דורי מלמד עיצוב משחקים וגיימיפיקיישן, וממש ישמח להסביר לך איך משחקים עובדים

קצת עלינו

בית הספר לעיצוב משחקים הוקם בשנת 2016 ע"י דורי אדר, בעבר מנהל הקריאייטיב של חברת המשחקים TabTale ובהווה מפיק משחקים עצמאי, מרצה ומורה.

אנחנו מלמדים פיתוח ועיצוב משחקים דיגטליים במנועי משחק יוניטי (Unity) וקונסטרקט, חוויית משתמש משחקית ועיצוב ופיתוח משחקי לוח.

העקרונות שלנו: כיתות קטנות, תמיכה לכל אורך הדרך והרבה עניין וכיף תוך כדי למידה.

עשרות מהבוגרים שלנו כבר השתלבו בתעשייה בחברות כמו ILYON, PLAYTIKA, BEACHBUM ורבות אחרות.

מסלולים (בקרוב)

ארט

פיתוח

אפיון ועיצוב

© 2019 by HandsOnGames