top of page

אנחנו כ"כ גאים בסטודנטים שלנו

שמשקיעים בלימודים שלהם שעות רבות - ורואים תוצאות בהתאם. הנה מה שהם חושבים עלינו.

ממליצה בחום! לכל מי שאוהב משחקים ורוצה להיכנס לתחום. אתם תקבלו בסיס מצוין והשראה להמשך. בעזרת הקורס התקבלתי לעבודה בתעשיית הגיימינג - טק ארטיסיט בדרגון פליי.

 

שירה קזולה נוי - דרגון פליי

הקורס נתן לי את המוטיבציה, התמיכה והפוש שהייתי זקוק לו כדי להרגיש את עולם פיתוח המשחקים ולהתקדם בו. אחרי הקורס עבדתי ב 2 עבודות פרילנס כמפתח משחקים ולאחר מכן התקבלתי ל Ironsource/Supersonic. 


ללא ספק לקורס בכלל ולמדריכים בפרט (שחר, מאג'ד ודורי הנפלאים) היה חלק ענק בלקדם אותי

 

בר שפיגלר - סופרסוניק

החוויה שלי מהקורס הייתה מאוד טובה, הגעתי עם ציפיות למשהו אחד ובפועל זה היה הרבה מעבר למה שציפיתי. דורי ומאג'ד היו מדהימים ונתנו לנו תשומת לב ועזרה גם מעבר לשעות הקורס ועד היום אפילו. המלצתי כבר להמון אנשים ואפילו 1-2 שכבר הצטרפו לקורס. בסך הכל נהנתי מאוד ואין ספק שאני אעשה בעתיד קורסים מתקדמים יותר

 

אבי חוג'ה - מאטריקס

הקורס היה מבחינתי לא פחות ממדהים ופתח בפני דלת חדשה לעולם שלם שבימים אלה אני מנסה להכנס עליו. למעשה אני לקורס הגעתי בלי שום רקע בתחום לא פיתוח לא קוד ובטח שלא יונטי ובאמצעות הליווי של צוות ההוראה הגעתי לרמה שאני יכול לבנות כמעט כל רעיון העולה אל רוחי והגבלה היחידה שלי היא הדמיון. למעשה הצוות של hog לימד אותי משהו שהוא יותר מרק לתכנת או לעצב הוא לימד אותי לפתור בעיות ולחפש את הפתרנות בצורה היעילה ביותר. וכלי זה משמש אותי כיום בכל תחום בחיי. 

 

ניסים ג'רבי

תקופת הלימודים שלי ב HOG הייתה מאוד כיפית נהנתי מכל שיעור ולמדתי המון. אני חושב שהקורס מאוד מקיף ומלמד, הספקתי הרבה מאוד במעט זמן.

 

אמיר גורביץ'

הגעתי במטרה לממש במהלך הקורס אפליקציה אנטראקטיבית לתחום מניעת הזיהומים בבתי החולים והקורס עמד בכל ציפיותי ואף יותר מכך. הקבוצה האינטימית, המדריך והמתרגל שהובילו בשיתוף פעולה כל אחד מהשיעורים בסינרגיה מושלמת, היכולת להבין את הצרכים שלנו המתלמדים, הנכונות לכוון, לענות, להאזין, לשנות ולהתאים תכנים תוך כדי תנועה אפשרו לי להגשים מטרותי בפרק זמן קצר מאוד. נקודת המפגש עם חברה איכותיים מתחומים שונים ומגוונים מהווה קר פורה לשת"פ מתהווים ועתידיים. השורה התחתונה? מתכוון להצטרף למחזור הבא שיפתח במטרה לממש אפליקציה נוספת בליווי החברה של HandsOnGames !!!

ד"ר ברק כץ

הצלחתי להגיע  להיכרות והבנה  של סביבת הפיתוח המורכבת, ולהתקדם אחר כך באופן עצמאי, ולהגיע ליצירת משחקים פשוטים לבד.
המרצה מאד מקצועי ובעל ידע רב, ניתן מענה לשונות ברקע של המשתתפים בקורס, והתייחסות אישית לכל אחד. הנושאים בקורס מועברים בצורה שיטתית, כולל תרגול, ומהווים בסיס להמשך עבודה ותרגול.  מומלץ.

יעל שריון

לא באתי מעולם של תכנות והקורס ממש הפתיע אותי. למדתי להתמודד עם סקריפטים, לפתור בעיות ולשנות דברים בקוד כרצוני. מאוד שמח שבאתי לפה.

ליאור קריחלי

יואב עצמון, מהנדס ויזם.

83575803_10158534170760406_5615831970182

לא ידעתי כמעט שום דבר על משחקים ועל יוניטי ובזכות הצוות המצוין של בית הספר Hands on Games למדתי עולם חדש והגעתי לתוצאות מהר מאוד. 

כמות העזרה והתמיכה שקיבלתי בקורס היתה אינסופית, והצלחתי לייצר אפליקציית AR שהוצגה כמעט בכל אירוע במשך שנה לבכירים בAT&T.

אני ממליצה על הקורס מכל הלב. תודה ענקית לדורי, שחר בר, שחר עוז ומג'ד. 

יעל דוד, AT&T

הגעתי בלי שום ידע בתכנות ושום ידע בגיים דיזיין ועכשיו אני מרגיש שאני שוחה בחומר ויכול להיכנס לתחום.

שחר קריין, פלייטיקה

תודה רבה לצוות הקורס על תהליך יוצא דופן של התפתחות מהירה, ופיתוח יכולת אישית במגוון רחב של יכולות בעולם הנרחב הנקרא UNITY. שילוב היכולות, הידע, הדרכה פרונטלית לצד מעבר בין משתתף למשתתף, התאמה אישית לצרכים וליעדים של כל אחד, והרתמות למענה לבעיות מורכבות שהתפתחו, אפשר פריצה קדימה ובניית ארגז כלים משמעותי להמשך. 

יואב עצמון, מהנדס ויזם

bottom of page